Przyśpieszcie swój komputer – łatwo i szybko!

Programy powinny być piękne!
Lekki, elegancki, jasny design programu WyczyścićKomputer4 - to jedna z nowości na rok 2016 i także mały prezent dla Państwa.
Tak żeby podczas pracy móc oglądać piękne rzeczy :-)

Ściągnijcie Państwo próbną wersję

Znacie to: im dłużej działa wasz komputer tym wolniej pracuje i tym częściej się zawiesza. Jest to tak powszechne, że takie nieprawidłowe działanie komputerów już nikogo nie zaskakuje. Miliony użytkowników komputerowych jest codziennie sfrustrowanych i traci drogocenny czas.

Dlaczego komputery z czasem "same z siebie" spowalniają?
Podczas normalnej eksploatacji komputera powstaje mnóstwo niewidzialnych "śmieci", które powodują spowalnianie Państwa komputera. Najwięcej śmieci powstaje przy instalacjach niejakościowych programów i gier, ale również przy "zawieszaniu" lub nieprawidłowym wyłączeniu. Komputer musi bowiem przezwyciężać coraz więcej przeszkód i chodzi coraz wolniej.

Opinie klientów

Pan Franciszek
Wypróbowałem wasz program na starszym komputerze z systemem XP, na którym bawią się starsze dzieci, surfują po internecie, grają w gry, rozmawiają przez komunikatory z kolegami. Wcześniej praca na komputerze się przedłużała. Gdy klikałem na ikonę dowolnego programu przez chwilę nic się nie działo i dopiero po upływie kilku sekund powoli pojawiały się ramki okien programów. O tym, że komputer pracuje, wiedziałem tylko dzięki klepsydrze na kursorze myszy. Włączanie komputera również trwało mniej więcej 5 minut. Po wyczyszczeniu komputer włącza się o wiele szybciej, inne programy również o wiele szybciej się włączają. Dziękuję za wasz program.

Przeczytajcie sobie kolejne komentarze...

Czy normalny użytkownik komputera może przeszkodzić jego spowalnianiu?
Tak! Prawie zawsze eksploatację komputera można poprawić, czasami bardzo wyraźnie. Każdy komputer działa szybciej, jeżeli jest regularnie czyszczony i konserwowany. Ulubiony program WyczyścićKomputer4 automatycznie zajmie się czyszczeniem komputera zamiast Państwa. Jest tak prosty, że z jego instalacją i używaniem poradzi sobie nawet totalnie początkujący użytkownik. Ściągnijcie Państwo i zainstalujcie próbną wersję - to proste!

Zalety programu Wyczyścić komputer: