Przyśpieszcie swój komputer – łatwo i szybko!

Znacie to: im dłużej działa wasz komputer tym wolniej pracuje i tym częściej się zawiesza. Jest to tak powszechne, że takie nieprawidłowe działanie komputerów już nikogo nie zaskakuje. Miliony użytkowników komputerowych jest codziennie sfrustrowanych i traci drogocenny czas.

Opinie klientów

Pan Franciszek
Wypróbowałem wasz program na starszym komputerze z systemem XP, na którym bawią się starsze dzieci, surfują po internecie, grają w gry, rozmawiają przez komunikatory z kolegami. Wcześniej praca na komputerze się przedłużała. Gdy klikałem na ikonę dowolnego programu przez chwilę nic się nie działo i dopiero po upływie kilku sekund powoli pojawiały się ramki okien programów. O tym, że komputer pracuje, wiedziałem tylko dzięki klepsydrze na kursorze myszy. Włączanie komputera również trwało mniej więcej 5 minut. Po wyczyszczeniu komputer włącza się o wiele szybciej, inne programy również o wiele szybciej się włączają. Dziękuję za wasz program.

Przeczytajcie sobie kolejne komentarze...

Dlaczego tak jest?
Podczas zwykłych czynności w waszym komputerze tworzy się mnóstwo niewidzialnego "odpadu", który spowalnia wasz komputer. Najwięcej odpadów powstaje podczas amatorskiej instalacji programów i gier komputerowych a także podczas "zawieszenia się" czy przy złym sposobie wyłączenia komputera. W takim przypadku komputer musi stale przezwyciężać dużo przeszkód i staje się wolniejszy.
Więcej informacji dotyczącej problematyki czyszczenia komputera znajdziecie tutaj

Jak to zmienić?
Krótko mówiąc, wasz komputer potrzebuje prawidłowego czyszczenia i utrzymania. Z programem Wyczyścić komputer nawet początkujący użytkownik opanuje prawidłowe czyszczenie komputera. Zamówcie program jak najszybciej a zaoszczędzicie pieniądze za naprawę oraz mnóstwo kłopotów!

Zalety programu Wyczyścić komputer