Przyśpieszcie swój komputer – łatwo i szybko!

Znacie to: im dłużej działa wasz komputer tym wolniej pracuje i tym częściej się zawiesza. Jest to tak powszechne, że takie nieprawidłowe działanie komputerów już nikogo nie zaskakuje. Miliony użytkowników komputerowych jest codziennie sfrustrowanych i traci drogocenny czas.

Dlaczego komputery z czasem "same z siebie" spowalniają?
Podczas normalnej eksploatacji komputera powstaje mnóstwo niewidzialnych "śmieci", które powodują spowalnianie Państwa komputera. Najwięcej śmieci powstaje przy instalacjach niejakościowych programów i gier, ale również przy "zawieszaniu" lub nieprawidłowym wyłączeniu. Komputer musi bowiem przezwyciężać coraz więcej przeszkód i chodzi coraz wolniej.

"Program jest świetny :-) taki prosty, a posprzątał bałagan."

Czy normalny użytkownik komputera może przeszkodzić jego spowalnianiu?
Tak! Prawie zawsze eksploatację komputera można poprawić, czasami bardzo wyraźnie. Każdy komputer działa szybciej, jeżeli jest regularnie czyszczony i konserwowany. Ulubiony program WyczyścićKomputer4 automatycznie zajmie się czyszczeniem komputera zamiast Państwa. Jest tak prosty, że z jego instalacją i używaniem poradzi sobie nawet totalnie początkujący użytkownik. Ściągnijcie Państwo i zainstalujcie próbną wersję - to proste!