Wyczyścić komputer - Częste pytania

Pytanie: Przeinstalowałem komputer i zgubiłem oryginalne opakowanie z kluczem rejestracyjnym. Muszę ponownie zakupić cały program?
Odpowiedź: Oczywiście nie musisz. Skontaktuj się z nami i podaj jak najwięcej informacji na temat swego pierwszego zamówienia (imię, nazwisko, przybliżoną datę itp.) W naszej bazie znajdziemy twoje zamówienie i wyślemy ci zapasowy klucz rejestracyjny.

Pytanie: Czy można zainstalować jedną zakupioną kopię programu "Wyczyścić komputer" na większej ilości komputerów?
Odpowiedź: Nie można. Powinieneś zakupić więcej kopii lub multilicencję . Warunki licencyjne pozwalają używać jednej kopii wyłącznie na jednym komputerze.

Pytanie: Co mam zrobić w przypadku, gdy przestanę używać starego komputera i kupię nowy, o większej wydajności. Powinienem zakupić na nowo program "Wyczyścić komputer"?
Odpowiedź: Nie musisz. Wystarczy, że odinstalujesz program na starym komputerze i zainstalujesz na nowym. Warunki licencyjne oczywiście umożliwiają takie "przeniesienie licencji" na inny komputer.

Pytanie: Czy wasza firma zapewnia w kontrakcie usługi serwisowe komputerów?
Odpowiedź: Nie. Usługami serwisowymi komputerów i oprogramowania zajmują się wyspecjalizowane firmy. Spróbuj znaleźć na przykład tutaj znajdź tutaj.

Pytanie: Dla jakiej wersji systemu operacyjnego przygotowany jest program "Wyczyścić komputer "?
Odpowiedź: Program pracuje w systemie operacyjnym WindowsTM, wersje Windows 7TM, Windows 8TM, Windows 10 TM.
Program wspiera 32 i 64 bitowe wersje systemów operacyjnych WindowsTM.

Pytanie: Czasem gdy kupuję oprogramowanie przez internet mam kłopoty z wystawieniem faktury dla księgowości. Wy wystawiacie faktury?
Odpowiedź: Faktura jest automatycznie wystawiana do każdego zamówienia. Nie zapomnij podać numer NIP i REGON, jeżeli kupujesz program na firmę.

Pytanie: Która wersja jest w tej chwili aktualna? W jaki sposób mogę ją zdobyć?
Odpowiedź:
Aktualny numer wersji programu WyczyścićKomputer4: 304.
Aktualny numer wersji programu Program ""Wyczyścić pliki"" jest przeznaczony do wyszukiwania zdublowanych plików. Nie można tego rozumieć jako zalecenie do usunięcia (dowolnego) w ten sposób znalezionych plików. Niektóre w ten sposób znalezione pliki mogą być niezbędne do prawidłowej pracy systemu operacyjnego lub innych programów, ewentualnie mogą zawierać ważne dane. Decyzja o tym który dowolny znaleziony tym programem zdublowany plik należy usunąć, jest w wyłącznej gestii użytkownika. Producent programu ""Wyczyścić pliki"" zrzeka się odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowane usunięciem dowolnego pliku. |||| Wciskając klawisz ""Warunki akceptuję"" oświadczasz, że ostrzeżenie przeczytałeś, że go zrozumiałeś i akceptujesz.: 1.1.77.
Numer wersji, która jest zainstalowana, znajdziecie w głównym oknie programu, obok przycisku "Rejestracja". Jeżeli jest zainstalowana starsza wersja programu, musi się po kolejnym włączeniu komputera na ekranie pojawić automatycznie oferta zainstalowania nowej wersji, dzięki wprowadzonej funkcji Automatycznej aktualizacji.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Skontaktujcie się z nami


Opinie klientów

pan Milan B.
Program mile mnie zaskoczył, bardzo dobry efekt jego pracy. Dziękuję za pomoc i wszystkim go polecam.

Przeczytajcie sobie kolejne komentarze......

Aktualna wersja programu

Data: 16.10.2019
Wyczyścić komputer: 304
Wyczyścić pliki: 1.1.77