Wyczyścić komputer - Opinie klientów

Tu publikujemy niektóre opinie naszych klientów. Kilka tekstów zostało nieznacznie skróconych tak by został zachowany sens wypowiedzi. Wszystkim naszym klientom, którzy odpowiedzieli na naszą prośbę o opinie na temat programu "Wyczyścić komputer" serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i chęć oraz za udzielenie zgody na opublikowanie tychże opinii.

pan Piotr, 43 lat, przedsiębiorca (zgoda na opublikowanie udzielona 30.11)
Dziękuję za znakomity program. Oceniam, że jego kupnem zaoszczędziłem parę set złotych za upgrade obecnego komputera. Zresztą 684 odnalezionych i skasowanych wad mówi za wszystko...

pan Milan K. (zgoda na opublikowanie udzielona 14.1)
Dziękuję za bardzo dużą pomoc. Komputer dawałem do naprawy co ćwierć roku, ten Wasz program zaoszczędził mi około 300 złotych rocznie. Jeszcze raz dziękuję i życzę dużo zadowolonych klientów.

pani Jana, emerytka (zgoda na opublikowanie udzielona 4.2)
Dziękuję za wspaniały program, polecam wszystkim.

pan René (zgoda na opublikowanie udzielona 29.2)
Dziękuję, Wasz program jest naprawdę świetny. Na początku nie bardzo mu ufałem jednak mile mnie zaskoczył. Wszystkim go polecam.

pan Tomasz (zgoda na opublikowanie udzielona 13.3)
Świetny efekt. Program mile mnie zaskoczył, polecam.

pani Julka (zgoda na opublikowanie udzielona 23.3)
Program jest świetny :-) taki prosty, a posprzątał bałagan.

Pan Franciszek (zgoda na opublikowanie udzielona 27.3)
Wypróbowałem wasz program na starszym komputerze z systemem XP, na którym bawią się starsze dzieci, surfują po internecie, grają w gry, rozmawiają przez komunikatory z kolegami. Wcześniej praca na komputerze się przedłużała. Gdy klikałem na ikonę dowolnego programu przez chwilę nic się nie działo i dopiero po upływie kilku sekund powoli pojawiały się ramki okien programów. O tym, że komputer pracuje, wiedziałem tylko dzięki klepsydrze na kursorze myszy. Włączanie komputera również trwało mniej więcej 5 minut. Po wyczyszczeniu komputer włącza się o wiele szybciej, inne programy również o wiele szybciej się włączają. Dziękuję za wasz program.

pan Milan B. (zgoda na opublikowanie udzielona 17.7)
Program mile mnie zaskoczył, bardzo dobry efekt jego pracy. Dziękuję za pomoc i wszystkim go polecam.

pan Pavel (zgoda na opublikowanie udzielona 14.8)
Wasz program bardzo mile mnie zaskoczył i chętnie go polecam wszystkim użytkownikom PC.

pani Blanka H (zgoda na opublikowanie udzielona 21.8)
Mam 60 lat i choruję na S.R., dzięki temu mam czasami problemy z pamięcią, więc zdarza mi się, że nie za każdym razem się z komputerem dogadam. Od tej pory, gdy korzystam z programów „Wyczyść“, nie mam już żadnych problemów, włączę program i za parę minut mam znów wszystko w porządku a w komputerze wciąż dosyć miejsca. Serdecznie każdemu polecam, jeżeli pomaga mnie, to może pomóc naprawdę każdemu.

pan Witek z Łomży (zgoda na opublikowanie udzielona 19.12)
Dziękuję za świetny program.Bardzo polecam ten program wszystkim zainteresowanym. Dosłownie kilka minut potrzebował program "Wyczyścić komputer" na to aby znaleźć w moim komputerze ponad 500 konfliktów i co najważniejsze naprawić je. Naprawdę warto kupić. Teraz czuję, że mam nowy komputer, bo rzeczywiście jest prawie nowy,bo nie ma jeszcze roku.Ostatnio strasznie spowolniał.Teraz chodzi jak'rakieta'.

pani Alena Kolendová (zgoda na opublikowanie udzielona 29.1)
Program naprawdę działa, jest bezbłędny także dla ludzi tak niezręcznych jak ja. Polecam.

pan Ladislav (zgoda na opublikowanie udzielona 2.2)
Chciałbym tylko podziękować za wspaniały program, miałem duże wątpliwości co dotyczy jego skuteczności. Lecz znalezionych – oraz w trakcie paru minut naprawionych – 568 uszkodzonych programów mnie przekonało. To naprawdę dobře, polecam. Dziękuję.

pani Vladimíra Bujakowská (zgoda na opublikowanie udzielona 4.4)
http://www.harmonizace.cz
Dziękuję wam za ponowne wysłanie programu. Wasze usługi i troska o klienta są naprawdę wspaniałe. Chętnie polecę waszą spółkę znajomym. Serdecznie pozdrawiam

pan Karel (zgoda na opublikowanie udzielona 9.6)
Nie wiem, czy dziękowałem za zasłanie Waszego programu do czyszczenia komputera. Oceniam go bardzo pozytywnie. Ułatwia mi pracę z komputerem, będę go polecać. Serdecznie pozdrawiam i życzę dużo powodzenia.

pan Vladimír Riemer (zgoda na opublikowanie udzielona 7.12)
Jestem zachwycony. Nie tylko z powodu tego, że program robi to co było w opisie, lecz także z powodu tego, że instalacja jest naprawdę dla „zwykłego użytkownika“. Nie zdarza mi się często, żebym po pierwszym uruchomieniu nastawił program w taki sposób, żeby skutecznie pracował według mych wymagań. To po prostu doskonałe. Z Waszego programu korzystam z pełnym zadowoleniem. Polecam go wszystkim, którzy mają problemy z szybkością pracy komputera.

pan Franciszek Kamenik (zgoda na opublikowanie udzielona 6.1)
Zainstalowałam program bez najmniejszego problemu, instrukcja jest czytelna, jasna i zrozumiała. Po uruchomieniu Wasz program w ciągu bardzo krótkiego czasu znalazł 632 problemy., które z kolei znów w bardzo krótkim czasie naprawił. Jak dotąd żaden z programów którymi dysponowałem nie zrobił czegoś takiego. Mój komputer znów jest jak nowy. Jestem absolutnie zadowolony z działania Waszego programu i życzę Wam wielu kolejnych zadowolonych użytkowników Waszych świetnych programów.

pan Pavel Vařečka (zgoda na opublikowanie udzielona 11.3)
Chcę podziękować za świetny program. Znalazł mi 1882 błędy i komputer znów pracuje jak trzeba. Będę polecać dalej.

pan Vladimír Zeman (zgoda na opublikowanie udzielona 28.9)
Ze względu na mój poziom wiedzy komputerowej często pociłem się ze strachu, co ten mój grat znów robi, dlaczego pracuje tak wolno... Defragmentacje czy restarty pomagały... Dzięki Wam już po problemach, PC pracuje bardzo szybciej i stabilniej niż wcześniej.

pan Marian, 78 lat (zgoda na opublikowanie udzielona 1.5)
Dziękuję Wam. Program świetny. Korzystam już drugi rok. Komputer od tego czasu działa wyśmienicie. Polecam!

pan Láďa, 78 lat (zgoda na opublikowanie udzielona 4.2)
Dziękuję Wam za bardzo udany program, który naprawdę opanuje nawet początkujący użytkownik. 43.256 odnalezionych wad... PC teraz pracuje wspaniale, jak nowe po właśnie zainstalowanych programach. Szybkość pracy komputera jest znów bardzo dobra.

Proces opublikowań opinii użytkowników

Podczas opublikowania opinii użytkowników postępujemy w taki sposób: jeżeli nam po zakupieniu naszego produktu któryś klient napisze opinię pozytywną, poprosimy go poprzez adres e-mailowy o zezwolenie do opublikowania, to wszystko bez opublikowania danych osobistych. W przypadku opinii pozytywnej opublikujemy opinię na tej stronie internetowej. Adres e-mailowy zasadniczo nie opublikujemy, żebyśmy naszych klientów chronili przed niechcianą pocztą elektroniczną lub różnymi internetowymi dowcipnisiami, tak samo nie opublikujemy danych osobistych (adres itp.), co więcej dane osobiste są chronione odpowiednimi prawami. Niektóre powyżej podane opinie mają (także po akceptacji klienta) podany adres strony internetowej. Wszelka komunikacja e-mailowa włącznie z opiniami jest starannie archiwizowana.


Opinie klientów

pan Piotr, 43 lat, przedsiębiorca
Dziękuję za znakomity program. Oceniam, że jego kupnem zaoszczędziłem parę set złotych za upgrade obecnego komputera. Zresztą 684 odnalezionych i skasowanych wad mówi za wszystko...

Przeczytajcie sobie kolejne komentarze......

Aktualna wersja programu

Data: 16.10.2019
Wyczyścić komputer: 304
Wyczyścić pliki: 1.1.77